Rozcestník - Povídky

5. prosince 2007 v 22:07 | Ergien |  +Povídky+
Stav: DOKONČENO
Postavy: Valeriana Sylvia Dorgorská, Sabríel Ilean, Evil, Feradon, Kleron I. Ochránce, Gorien a další...
Děj: Valeriana je upírka a spolu se svou přítelkyní Sabríel, poloviční dračicí, jsou služebnice Goriena. Ten je pošle do Niemu, hlavního města Sallery, aby pro něj vykonaly "menší" službičku ohledně krále... Ale ani v nejmenším netuší, co tím způsobil... Ne všechno je tak jednoduché a ne každý člověk se dá tak snadno odradit nebo zabít... :)
Poznámka: Tohle je moje společná povídka s Wampirellou. :) Bez ní by tahle povídka nevznikla, takže díky Wampy. ;)
***

Stav: NEDOKONČENO (ale BUDE se dokončovat xD)
Postavy: Felien, Kaach, Laiwe, Mia, Ailin, Druid a další...
Děj: Dokáže láska opravdu překonat všechny překážky? A co se stane, když se střetnou dvě mocná kouzla? Zůstanou Felien a Kaach spolu šťastně až do smrti? Kdo ví... všechno se časem dozvíte v povídce. :)
Poznámky: První 2 kapitoly editovány :)
***

Stav: NEDOKONČENO (a tak to asi zůstane...)
Postavy: Andrew James Raven, Julie Christina O'Neal, Jimmi Jonas, Herold, Blake, Clark,Owen, Mike...
Děj: Co se stane, když 18-ti letá Julie přijede na výměnný pobyt do Londýna a bude bydlet u pohledného upíra? Co na to asi řekne její přítel a jak to vlastně všechno dopadne? To se dozvíte v naší povídce. ;)
Poznámka: Autory tohoto díla jsme původně já, Wampirella a Gab, následně pouze já a Wampi a od 8. kapitoly se povídka rozděluje -jednu verzi píše Wampi a jednu (snad) dopíšu já. ;)
***
Zde najdete menší dílka. Název mluví za vše.

***

Stav: POZASTAVENO (a ani v podstatě nezačato :D)
Postavy: Jessica Cornelie Shirley, Jim Martin, Jacob Whisper, Gregory Shirley, Ellen Rice, Stewen Wales a spoustu dalších, zatim nepojmenovaných :D
Děj: Jessica Cornelie Shirleyová je mladá dívka z kouzelnické rodiny studující 6. rokem na Bradavické škole čar a kouzel. Všichni z její rodiny, kdo studovali v Bradavicích, patřili vždy do Havraspáru. Jessica jako jediná chodí do Mrzimoru. Díky tomu je tak trochu černá ovce rodiny. Navíc má občas trošku problémy se svou magií. V Bradavicích studuje jen díky své tetě Mary, která má pro ní jako jediná alespoň trochu pochopení a také dobré styky s ředitelem školy Robertem Prestonem. Jak přetrpí 6. rok urážek a ponížení? Splní se jí konečně její přání? Co když neovládne svou magii? A co když se objeví padouch těžkého kalibru? Jak se s ním Bradavice vypořádají?
Poznámka: Povídka se sice bude odehrávat ve světě HP, ale bude bez Harryho, Pobertů i všech ostatních známých postav. :D Odehrává se to v dnešní době a to, že v Bradavicích nefunguje elektronika apod. už dávno neplatí, takže to, že v hradních chodbách potkáváte studenty s Mp3 v uších není nic zvláštního. :P

***

Stav: POZASTAVENO
Postavy: Lily Evansová, Severus Snape, James Potter, Poberti, AUTP-July Johnsnová a další
Děj: Lily Evansová chodí do 7. ročníku na škole čar a kouzel v Bradavicích. Je zamilovaná až po uši, ale má to jeden drobný háček. Je zamilovaná totiž do dvou chlapců, kteří se vzájemně nenávidí. Kterému dá nakonec přednost? A nezavrhne jí potom ten druhý?
Poznámka: Tohle je moje první povídka a sloužila mi hlavně na "rozepsání". :D Takže dějově nic moc no. :)
EDIT: Tahle povídka nejen že není dějově nic moc, ale je to děsná patetická s*ačka xD
***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kača Kača | E-mail | Web | 10. června 2008 v 19:10 | Reagovat

Ahoj,promiň za reklamu,ale zakládám blog,pro všechny zaměřený na svět Neviditelných (fantasy).Jde asi o to,že každý kdo by se chtěl podílet,má možnost si na blogu vytvořit rubriku s danou tématikou.Však jestli máš zájem můžeš se podívat a tam je všechno vysvětleno.díky pp

Hodně bych o tebe stála máš námět blogu kterej by se mi líbyl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama